Tuesday, 16/10/2018 | 5:25 UTC+2

Czy hotel Piwnicza jest wart swojej ceny?

 

Osobiście rzadko jako nocleg na wakacjach wybierałem hotel. Piwnicza i mniejsze miejscowości turystyczne zawsze oferowały różne inne formy noclegów. Preferowałem je, niż wielkie wille jak http://willapoprad.pl , ponieważ zwykle były tańsze, jednak oferta o której przed chwilą wspominałem oferuje znacznie więcej niż zwykły nocleg i wybranie jej z pewnością spodoba się każdej osobie, która skorzysta z tej oferty.

 


Jednak czy warto wybrać hotel? Piwnicza oferuje inne formy noclegów, które często są znacznie tańsze. Wszystko tak naprawdę zależy od tego co się preferuję. Osobiście miło wspominam nocowanie w hotelach. I były one z pewnością warte swojej ceny. Jednak wolę zwykle jechać na dłuższe wakacje i gdy istnieje możliwość np. w hotelu Piwniczy wybrać tańsze noclegi, to właśnie wśród nich szukam ciekawych ofert.

 

11009090777(9)

 

Podsumowałbym to w bardzo prosty sposób. Jeżeli kogoś stać na hotel, to czy to będzie Piwnicza, czy inna miejscowość to prawdopodobnie będzie zadowolony. Standard w takich miejscach zwykle jest wysoki i warto swojej ceny. Natomiast jeżeli ktoś ma ograniczony budżet, to osobiście odradzałbym mu hotel. Zwykle jest to nocleg dużo droższy od np. wynajęcia hotelu. Dlatego jeżeli udaje się np. do Piwniczy to warto poszukać właśnie alternatywnych noclegów.

 

About