Tuesday, 16/10/2018 | 4:34 UTC+2

Pamiętaj! Budowlana, profesjonalna ekspertyza przeprowadzona przez rzeczoznawcę, to jedyne wyjście by sprawdzić stan techniczny.

Ekspertyza budowlana wykonana przez ekspertyzybudowlane.org.pl według reguł warsztatowych, powinna składać się z kilku nieodłącznych elementów. Należą do nich:

  • szczegółowy opis przedmiotu opracowania i celu jakiemu ma służyć,

  • opis badania elementów i rozwiązań konstrukcyjnych ( z uwzględnieniem wszelkich wymiarów i materiałów budowlanych),

  • opis dokonanych odkrywek i badań.

 

Najlepsze biuro zatrudniające fachowych rzeczoznawców mogących pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w branży w swojej usłudze również umieszcza stosowną dokumentację rysunkową i techniczną oraz wyliczenia dopuszczalnych obciążeń konstrukcyjnych. Całość ekspertyzy stanowią wnioski z oględzin i badań, zawierające ocenę stanu budowlanego budynku i jego przydatności do dalszego użytkowania czy przebudowy. Jeżeli w budynku występują takie rzeczy jak: pęknięcia, rysy, zagrzybienia czy zawilgocenia, to również jest zaznaczonej w budowlanej analizie w formie ekspertyzy plus zalecenia dotyczące naprawy. Nasz rzeczoznawca stoi na wysokości zadania a prace wykonane zostaną zgodnie z przyjętymi standardami gwarantując nieomylność pomiarów i trafność postawionej diagnozy.

Ekspertyza budowlana – konkretnych inwestycji

Cena

mieszkanie w stanie złym do wymiany wszystkie instalacje + prace remontowe, mała przebudowa

550 zł

Termomodernizacja budynku jednorodzinnego (termomodernizacja, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, był projekt budowlany, rysunki w Auto Cad’zie)

250 zł

Kosztorys ofertowy prac remontowo-budowlanych (prace ogólnobudowlane, remont auli i kilku sal w szkole)

600 zł

Kosztorys zamienny prac dekarskich

160 zł

Koszt inwentaryzacji budowlanej budynku mieszkalnego o pow. 280 m2 (piwnica, parter, poddasze)

550 zł

Kompletna inwentaryzacja mieszkania o pow. 160 m2, wszystkie branże

750 zł

 

About